Menu

DPO seznamka

Chcete pracovat jako DPO neboli Pověřenec pro ochranu osobních údajů? Vyplňte náš formulář pro zájemce a my vás doporučíme do těch nejlepších institucí a firem.

Jedním z důsledků GDPR je poptávka po pracovnících na pozici DPO. Tu budou muset povinně zřídit stovky institucí i firem a již nyní je zřejmé, že vhodných uchazečů bude velký nedostatek. Rozhodli jsme se proto zřídit DPO seznamku, která propojí kvalifikované DPO kandidáty a solidní firmy či instituce pro lepší pokrytí poptávky. V úvodní fázi, do které se již můžete zapojit, sbíráme údaje zájemců, které postupně budeme nabízet do vybraných organizací. Máte-li zájem, přečtěte si Obchodní podmínkyZásady ochrany osobních údajů a vyplňte formulář:


Po odeslání formuláře se můžete vrátit na úvodní stránku. Kdybychom v odeslaných údajích narazili na nějakou nejasnost, můžeme vás ještě kontaktovat pro upřesnění.

Bohužel se nedá příliš předvídat, jestli a za jak dlouho obdržíte nějakou reakci či nabídku. To závisí jednak na atraktivitě vašeho profesního profilu i na poptávce po pracovnících a službách DPO. Děkujeme za trpělivost.


Hlavní partneři