Menu

Obchodní podmínky GDPR seminářů

verze 1.0 ze dne 21. 9. 2018

V ceně je zahrnuta účast na semináři pro jednu osobu, občerstvení a elektronickou cestou zaslaný slevový kupón v hodnotě 3.000 Kč na nákup sady vzorových dokumentů k prokázání souladu s GDPR.

Vaše účast na semináři bude závazně potvrzena až po provedení úhrady. Účast se platí zálohově předem na náš účet nebo kartou přes platební bránu podle instrukcí, které obdržíte po odeslání přihlášky. Kapacita seminářů je ovšem omezená, proto je nutné, aby vaše platba za seminář byla připsána na náš účet nejpozději třetím dnem před datem konání školení. V opačném případě bude vaše místo uvolněno pro další zájemce.

Účast na semináři je možné zrušit se storno poplatkem ve výši 30 % do dvou týdnů před datem konání anebo ve výši 60 % po propásnutí této lhůty. Po odečtení stornovacího poplatku bude úhrada do 14 dnů zaslána zpět na vámi uvedený účet.

Účast na semináři lze také jednou přeložit na jiný termín, případně po domluvě převést na někoho jiného.

Neodhlášená účast na semináři propadá. Stejně tak propadá nevyužitá účast, která již byla jednou přeložena – přeloženou účast již nelze stornovat, ale lze ji ještě převést na náhradníka.

Platba probíhá v českých korunách prostřednictvím partnerské platební brány ThePay nebo přímým převodem na účet. Přihlášky eviduje systém SimpleShop.


Hlavní partneři